لطفا شکیبا باشید...

درباره ما

درباره دکتلون

ورزش برای همه

ماموریت دکتلون

ارائه محصولات دکتلون در تمامی کشورها

آرمان اصلی دکتلون، در دسترس قرار دادن ورزش برای بیشترین تعداد ممکن از مردم است. محصولات دکتلون، 70 رشته ورزشی را در بر می گیرند. ما بسیار علاقه مندیم که یاری رسان، الهام بخش و راهنمای شما در طول تجارب ورزشی شما باشیم. باور داریم که فعالیت مستمر و کشف ورزشهای جدید قسمت مهمی از یک سبک زندگی سالم است، پس بیاید تا با هم ورزش کنیم، چرا که همیشه با هم ورزش کردن، دلپذیرتر است.

“در دکتلون، همه ما در تلاش روزانه برای تبدیل ورزش به منبع لذت برای همه هستیم”

میشل آبالی ، مدیرعامل دکتلون

“ورزش برای همه ” 

فیلیپ برنادات

ارزش های ما

سرزندگی

سرزندگی جوهره زندگی، فعالیت بیشتر، انرژی، تحرک و توانایی است. کارمندان دکتلون، سرشار از حس سرزندگی هستند به طوریکه پیش از هرچیز ذهنیت مثبتی دارند و از انرژی لبریز هستند. آنها پر از اشتیاق هستند، به ابداع و نوآوری عشق می ورزند و همواره برای بهبود شرایط و تغییر آنچه در اطرافشان هست می کوشند.

مسئولیت پذیری

مسئولیت پذیری در مورد تصمیم گیری و اطمینان از انجام کار است. کارمندان ما کاملا در تصمیم گیری هایشان، چه در مورد همکارانشان و چه درمورد مشتریانشان، مسئولیت پذیر هستند. همچنین مسئولیت پذیری، به مفهوم پیش بینی چالش ها در مواجهه با جامعه و جهت دهی فعالیتهای ما به سمت توسعه ای پایدار می باشد. افزون بر این دو مورد، مسئولیت ما تضمین ایمنی مشتریان و کارمندان ما در سرتاسر جهان است.

دکتلون در حال حاضر در چه جایگاهی است؟

تعداد فروشگاه ها در هر کشور

در لحظه نگارش این مطلب، 304 فروشگاه در فرانسه، 109 فروشگاه در ایتالیا، 148 فروشگاه در اسپانیا، 29 فروشگاه در پرتغال، 45 فروشگاه در لهستان،35 فروشگاه در آلمان، 36 فروشگاه در بریتانیا، 19 فروشگاه در مجارستان، 18 فروشگاه در رومانی، 19 فروشگاه در ترکیه، 38 فروشگاه در هند، 184 فروشگاه در چین، 43 فروشگاه در روسیه و بسیاری فروشگاه دیگر در قاره های آسیا، آفریقا، اروپا و آمریکا می باشد.

 

جایگاه نوآوری در فعالیت های دکتلون

نوآوری بخش مهمی است از هرآنچه ما انجام می دهیم. ما همواره در حال بررسی و تحقیق در مورد محصولات جدید، مفاهیم، رویدادها و ایده ها هستیم تا اطمینان یابیم، تجربه شما از ورزش به طور مستمر در حال پیشرفت و بهبود باشد.

فروشگاه های دکتلون فروشگاه های دکتلون در سراسر جهان

سیاره سبز؛ جایگاه محیط زیست در سیاست های دکتلون

ما در دکتلون بر این باوریم که محافظت از سیاره برای آینده ما بسیار حیاتی است. ما همواره در تلاشیم در مسیر پروژه زمین سبز کار و حرکت کنیم. پروژه هایی مثل "100 انرژی مصرفی سبز تا 2019"، "زباله های قابل بازیافت برای رسیدن به صفر درصد دفن زباله تا 2019" و "سایت های 100 درصد فاقد مالکیت برای تولید انرژی های تجدید پذیر از پنل های خورشیدی تا 2019" از آن جمله اند.

گراف احساس شادی کارمندان در دکتلون

در تصویر روبرو، گراف احساس شادی در کارمندان دکتلون را در طول سالهای گذشته و با افزایش تعداد کارمندان مشاهده می کنید.

گراف احساس شادی کارمندان در دکتلون

تاریخچه دکتلون

دکتلون در سال 1976 در لیل تاسیس شد. در هر فروشگاه امکان دریافت مشاوره های تخصصی و خرید بدون کوچکترین مشکل، پیش بینی شده است. در سطح جهانی ما در 30 کشور حضور داریم و تمایل داریم که این حضور با افزودن کشورهای جدید، بیشترو بیشتر شود تا در هر نقطه ای از جهان که به ما نیاز هست، حضور یابیم.نمودار سمت راست افزایش تعداد کارمندان در طول سالهای گذشته و نمودار سمت چپ گردش مالی دکتلون با واحد میلیارد یورو را نشان می دهد.

برندهای متعلق به دکتلون

آنچه ما را ممتاز کرده است این است که ما برندهای متعلق به خودمان را داریم. ما ابداع، طراحی و تولید محصولاتمان را خودمان انجام می دهیم. در حال حاضر ما 20 برند دکتلون داریم که هر کدام مخصوص یک ورزش خاص هستند. 

برندهای متعلق به دکتلون